Радійтеся здалеку: в Японії закриють вид на гору Фудзі через надмірну кількість туристів.

  • 22.05.2024 13:03
  • 3 хвилини читання
Радійтеся здалеку: в Японії закриють вид на гору Фудзі через надмірну кількість туристів.

Йдеться про відому гору Фудзі. Таке рішення оголосило місто Фудзі-Кавагутіко. Один з найпопулярніших видовищних пунктів цієї гори - це площа біля магазину Lawson. Там щодня збираються сотні туристів, які заважають місцевим жителям.

Також дивіться Бюджетні Мальдіви: де знаходяться найкрасивіші європейські пляжі з кришталевою водою.

У Японії заборонили вихід на гору Фудзі.

У містечку встановили паркан завдовжки 20 метрів і висотою 2,5 метра, який вкритий чорною сіткою. Цей паркан не є найкращим фоном для селфі, які роблять відвідувачі, що приходять сюди і публікують їх в соціальних мережах.

Встановлення робіт почалися вранці 21 травня і швидко завершилися. Огородження залишатимуться на місці до тих пір, поки ситуація не зміниться.

У Японії планується закрити доступ до гори Фудзі / Фото AFP-JIJI

Фудзікавагутіко відома своїми захоплюючими видами на знамениту японську гору. Проте місцеві мешканці не задоволені великою кількістю туристів, що заважають руху та блокують тротуари для того, щоб зробити ідеальне фото.

Особливо популярним місцем для фотографування стало місце біля магазину Lawson, де за певного кута можна створити враження, що гора Фудзі знаходиться на даху цього магазину. Це місце навіть отримало прізвисько "гора Фуджі Лоусон" серед туристів, зокрема іноземців.

Одна з найвідоміших місць для зйомки фото - це біля магазину Lawson / Фото Unsplash

Мешканці Афін виступають проти туристів.

Улітку 2024 року світовий туризм вперше планує вийти на попередній рівень після пандемії. Подорожуючі радіють, а мешканці популярних туристичних міст очікують на початок сезону з тривогою. До боротьби з туризмом долучилася ще одна європейська столиця.

Протести проти туристів у Європі набирають обертів. Жителі Канарських островів вийшли на вулиці через проблему з нерухомістю. Значний наплив туристів змушує людей переночувати у своїх авто або навіть у печерах.