З коханою людиною можна подорожувати всіма країнами зі списку must visit або навіть вирушити у навколосвітню мандрівку, щоб повернутися щасливими. Мандрівки лише підсилюють стосунки. Головне - "пережити" першу спільну подорож.
Чому перший спільний похід може завершити відносини
Дослідження виявили, що близько 60% туристів розглядають свою першу спільну подорож з коханою людиною як свого роду випробування. Коли ви проводите разом практично 24 години на добу, ви можете точно визначити, чи мають ці стосунки майбутнє.
Найбільше закоханих турбує питання, чи зможуть вони провести відпочинок разом, не відчуваючи неприємностей, зокрема, через хропіння партнера або партнерки та спільне користування ванною.
Деякі учасники опитування відзначили й інші аспекти. Зокрема, 13% респондентів хвилює те, як часто їхній партнер або партнерка під час відпустки спілкуються з родичами за допомогою відеозв'язку. Якщо це відбувається надто часто, це може бути приводом задуматися про подальше спільне майбутнє.
Пол Бренсон, який є експертом у галузі науки про взаємини, стверджує, що стрес під час першої спільної подорожі може стати серйозною проблемою.
Перша спільна подорож - це захоплюючий, але напружений крок для більшості молодих пар... Може виникнути тривога через те, що ви проводите так багато часу разом, що це може розкрити одне одному потенційні дратівливі або незвичайні звички... або, що ще гірше, "погані", - підкреслює він.
Психологи стверджують, що перша подорож закоханих є одним із важливих чинників, який впливає на тривалість відносин. Щоб вона завершилася успішно, варто забути про все, скласти цікавий маршрут для обох і весело провести час разом.