Кондиціонери не допомагають: популярна країна розплавляється від 40-градусної спеки.

  • 09.02.2024 08:31
  • 3 хвилини читання
Кондиціонери не допомагають: популярна країна розплавляється від 40-градусної спеки.

В Аргентині через сильну спеку, що охопила країну, мешканці масово намагаються знайти затінок та освіжитися в фонтанах. Вони навіть стверджують, що кондиціонери не приносять полегшення.

10 найщасливіших міст світу названо. Хто лідер в цьому рейтингу? Читайте далі, щоб дізнатися.

У Аргентині наступає жара, коли температура піднімається до 40 градусів.

В Аргентині, країні з населенням близько 45 мільйонів людей, вирощування сої, кукурудзи та пшениці має велике економічне значення. Однак зараз країна стикається з кліматичною ситуацією, яка викликає занепокоєння, оскільки температура піднімається до небезпрецедентних і невитримуваних +40 градусів.

Навіть застосування кондиціонера недостатнє. Тепло розподіляється з даху по всій будівлі, там немає можливості задовго залишатися. Тому краще втекти від цього і знайти місце поблизу річки, де можна добре провести час з родиною, – розповідають місцеві мешканці.

За їх висловами, "все тане, всередині країни речі йдуть складніше – там ад, простіше біля річки і фонтанів".

Сотні людей збираються біля річок і обливаються водою, щоб подолати спеку, оскільки в усій країні оголошено червоний рівень небезпеки через високі температури.

У Аргентині спека досягає 40-градусної межі та "танить" все навколо. / Фото Unsplash.

Теплість посеред зими в Іспанії

25 січня в Іспанії панували надзвичайно високі температури. Термометри показували майже +30°C, що вражає особливою спекою на середину зими.

Протягом минулої зими, в багатьох областях Іспанії температура повітря підвищувалася до позначки +20°C. Однак, серед окремих міст були особливо спекотні. Причини такої аномальної спеки під час зими можна знайти за посиланням, наданим нижче.

У Норвегії відбувся надзвичайно потужний шторм, який став найсильнішим за останні 30 років.

Замість цього, Норвегію накрила штормова негода "Інгунн", внаслідок чого були припинені постачання електроенергії у тисячах будинків. Метеорологічний інститут оголосив червоне попередження в країні, що є найвищим рівнем небезпеки для арктичного регіону.

У середу 31 січня в другій половині дня відбувся вирування в центральній частині Норвегії, після чого в четвер стихія перейшла на північ країни. Влада попередила мешканців про можливість зсувів та лавин, які можуть потрясти Норвегію після найсильнішого шторму з 1992 року.