Останнім часом інтеграція новоприбулих біженців стає дедалі складнішою, що призводить до зростаючого невпізнання нових біженців. Презиент Німецької асоціації районів (DLT) Райнхард Загер попередив про обмежені можливості розміщення українських біженців.
Тепер українцям, які проживають у Швейцарії, буде складніше отримати захист: що сталося, прочитайте також.
У Німеччині відмовляються приймати українських біженців.
У деяких районах та містах по всій країні перенаселеність є причиною, що змушує місцеву владу менше охоче приймати біженців з України.
Деякі райони і муніципалітети переповнені через постійну та нелегальну міграцію. Інтеграція всіх людей стає все більш неможливою. Проблеми на місцях лише зростають, - зауважив президент Німецької асоціації районів (DLT) Рейнхард Загер.
У зв'язку з цим райони вже не прагнуть приймати біженців з України. Крім того, політик запропонував "забезпечення безпечного проживання на заході України".
Відомо, що у Німеччині знаходить притулок понад 1,2 мільйона українців. Наприклад, лише в землі Баден-Вюртемберг проживає удвічі більше українських біженців, ніж у всій Франції.
Деякі області Німеччини відмовляються приймати українців / Зображення Unsplash
У Німеччині розглядають можливість змінити правила працевлаштування для біженців.
Асоціація міст і муніципалітетів Німеччини виступила за покращення умов для полегшення інтеграції українських біженців. Нова ініціатива стосується працевлаштування.
Зокрема, це означає, що біженцям надається можливість приступити до праці без необхідності проходження курсів німецької мови та інтеграції.