Сфера повинна залишатися привабливою з матеріальної точки зору.
Очікують, що понад 25 тисяч людей візьмуть участь у страйку. Вони підкреслюють, що робота сил безпеки у авіації повинна залишатися матеріально привабливою. Безпека в повітряному просторі є коштовною, але без неї неможливо обійтися.
Місцеві ЗМІ вказують на те, що Німеччина вже зараз відчуває відсутність професіоналів, які готові працювати в змінах під час вихідних та святкових днів. З плином часу ситуація тільки загострюватиметься.
В даний час працівники сфери безпеки настоюють на:
- збільшення оплати праці на 2,8 євро за кожну годину роботи;
- посилення премій;
- сплачення за наднормові години праці.
Яким чином страйк відбиться на життя країни.
Одним із головних завдань працівників служби безпеки є перевірка персоналу та пасажирів. Страйк унаслідок цього фактично призведе до припинення діяльності аеропортів. Особливо, вже були скасовані деякі рейси з Берліна, Франкфурта та Гамбурга.
- Авіакомпанія Lufthansa закликає мандрівників залишатися вдома сьогодні, 1 лютого. Компанія вже повідомила, що клієнти матимуть можливість безкоштовно перебронювати свої квитки.
- Австрійські авіалінії попереджають, що можуть виникати затримки у рейсах. Ми просимо пасажирів уважно стежити за оновленою інформацією на офіційному сайті авіакомпанії.
- У Eurowings у пасажирів є можливість скористатися залізничним транспортом або зачекати на доступні альтернативні рейси.
У Фінляндії скасовують більше 550 авіарейсів.
Раніше стало відомо, що внаслідок страйку, який тривав з 1 по 2 лютого, у Фінляндії змушені були скасувати понад 550 польотів. Причиною цього стали оновлені реформи на ринку праці, які передбачають зменшення допомоги безробітним. Проте місцеве населення виступає проти цих змін.
Заході до страйку приєдналися працівники з різноманітних сфер діяльності.